Skrzynki gazowe na wymiar

Nietypowe skrzynki gazowe na wymiar. Wykonane z blachy 1mm lub grubszej.

Skrzynki gazowe i inne osłony budowlane produkujemy od wielu lat. Jesteśmy najstarszym producentem skrzynek gazowych na Wrocław.
Wykonujemy je wg standardów jak również na określony przez klienta wymiar w postaci szafek oraz drzwiczek, do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz w zależności od potrzeb.
W przeciwieństwie do obecnie sprzedawanych ekonomicznych, mało trwałych rozwiązań, szafki gazowe w naszej firmie produkowane są z blachy zwykłej lub nierdzewnej o grubości w zależności od potrzeby 1-1,5 mm. Nasze obudowy metalowe posiadają pochyłe daszki z okapnikiem ułatwiające odprowadzenie wody deszczowej. Zamykane są na zamek kwadratowy i lakierowane proszkowo farbą zewnętrzną odporną na zmienne warunki atmosferyczne.

Oferujemy osłony budowlane:

  • Tradycyjne szafki gazowe ze stali zwykłej w kolorze żółtym lub innym dowolnym wg RAL z literą G metalową zgrzewaną lub w formie naklejki.
  • Ozdobne skrzynki gazowe w stylu RETRO z wgrzewaną metalową literą G (mosiężne litery wycofane ze względu na liczne kradzieże). Szafki gazowe tego typu w kolorze czarnym często są stosowane na zabytkowych kamieniczkach i posesjach prywatnych. Zazwyczaj jest to skrzynka ze stali zwykłej.
  • Skrzynki gazowe ze stali nierdzewnej / inox z literą G wgrzewaną lub wyciętą laserowo.

Osłony metalowe podział ze względu na konstrukcje :

  • Szafki gazowe mocowane do ściany.
  • Skrzynki gazowe ze stelażem montowane w ogrodzeniu.
  • Ramki + drzwiczki gazowe mocowane w ścianie.
  • Inne dowolne wg projektu klienta.

Zapraszamy do kontaktu nawet jeśli Państwa potrzeby różnią się od tego co zaproponowaliśmy powyżej. Na pewno uda się zrealizować projekt który spełni Państwa wymagania.

Skrzynki gazowe retro
Ozdobne szafki gazowe
Skrzynki gazowe - dowolny kolor
Drzwiczki gazowe